Çalışmayan Kanalları Hata Bildir Hemen Yeni Kanal Gelsin

Yayın Türü: YAYIN 1 SD
Favorilerime Ekle
Sinema Modu
Hata Bildir
 • Çağrı FM Logo
  Adı: Çağrı FM
  Yayın Seçenekleri: YAYIN 1 -
  Kategori: Radyolar
  Ülke: Türkiye
  İstatistik: 411 izlenme, 0 yorum
  Özet ve Detaylar: Diyarbakır merkezli yayınları yürüten Çağrı FM; İslam dinine yönelik çağrılarda bulunmaktadır. Karasal olarak 99.0 frekansının kullanıldığı kanal, dini içerikli bir radyodur. Bu nedenle de oynatma listesinde, özlü sözler, hadisler, ilahiler, kıssadan hisselere ve Kur’an dinletileri yer almaktadır. Alanının en yetkin ilahiyatçıları ve din alimleri, programlarda yer alarak, Müslüman dinleyicilerin dini vecibelerini yerine getirmeye çalıştıkları vakit, akıllarında oluşan sorulara yanıt bulmaktadırlar. Diğer taraftan günlük hayatta doğru olarak bilinen çoğu şeyin günah olduğuna dair açıklamalar da yapılıp, dinleyicilerin bilinçlenmeleri sağlanmaktadır. Program aralarında hadisler ve kıssadan hisseler anlatılarak, takipçilerin hayata ve dünyaya dair ders çıkarmaları beklenmektedir. Dini konularda, yoğun bir dinleyici katılımı da canlı bağlantılarla alınmaktadır.
 • Sizin için Seçtiklermiz

  Power Türk Radyo Joy Türk Çamlıca FM Aksaray Kral FM Radyo Metronom Bugün Radyo Adana Yıldız Radyo ASR FM Arabesk Türkiye
  • Yorumlar
  • Kanal Hakkında
  • Paylaş
  • Adınız Soyadınız
   E-Posta Adresiniz
   Yorumunuz

   Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

  • Çağrı FM Logo
   Kanal Adı: Çağrı FM
   Yayın Seçenekleri: SD
   Kategori: Radyolar
   Ülke: Türkiye
   İstatistik: 411 izlenme, 0 yorum
   Diyarbakır merkezli yayınları yürüten Çağrı FM; İslam dinine yönelik çağrılarda bulunmaktadır. Karasal olarak 99.0 frekansının kullanıldığı kanal, dini içerikli bir radyodur. Bu nedenle de oynatma listesinde, özlü sözler, hadisler, ilahiler, kıssadan hisselere ve Kur’an dinletileri yer almaktadır. Alanının en yetkin ilahiyatçıları ve din alimleri, programlarda yer alarak, Müslüman dinleyicilerin dini vecibelerini yerine getirmeye çalıştıkları vakit, akıllarında oluşan sorulara yanıt bulmaktadırlar. Diğer taraftan günlük hayatta doğru olarak bilinen çoğu şeyin günah olduğuna dair açıklamalar da yapılıp, dinleyicilerin bilinçlenmeleri sağlanmaktadır. Program aralarında hadisler ve kıssadan hisseler anlatılarak, takipçilerin hayata ve dünyaya dair ders çıkarmaları beklenmektedir. Dini konularda, yoğun bir dinleyici katılımı da canlı bağlantılarla alınmaktadır.
  • Yayın Türü:
   Çerçeve Genişliği:
   Çerçeve Yüksekliği:
   Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.
  Hata Bildir
  Adınız Soyadınız
  E-Posta Adresiniz
  Yaşadığınız sorunu kısaca yazınız
  Kanal Çağrı FM